MAKARONIKI

Czym są makaroniki?

Makaroniki, to złożone ze sobą dwa kolorowe, małe, okrągłe ciasteczka, które w środku mają pyszne, kremowe nadzienie.
Idealnie sprawdząją się podczas spontanicznego spotkania z przyjaciółmi, jako niezobowiązujący prezent, są także ozdobą każdego "słodkiego stołu".

 

Ciasto na makaroniki

Podstawowe ciasto na makaroniki składa się z białek jak, cukru pudru i mielonych migdałów. Jest ciastem bezglutenowym. Nadzienie w makaronikach ma konsystencję kremowej pasty. Pierwsze nasze próby makaronikowe robiliśmy z wykorzystaniem gotowych past. Jednak dostępne na rynku gotowe pasty nie spełniały naszych oczekiwań. Postanowiliśmy sami skomponować smaki naszych kremów do makaroników. Nasza praca zaowocowała powstaniem niespotykanych smaków.
Smaki oferowanych przez nas makaroników są naszego autorskiego pomysłu. Zarówno ciasto jaki i pasty są w 100% robione ręcznie

Zapraszamy

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Czekoladowo-truskawkowe

Smażony banan

Słony karmel

Piernikowe

Mascarpone-jagoda

Truskawka-wanilia

Malina

Jabłko-cynamon

Pomarańcza

Czarna porzeczka

Cytryna-ananas

Kokos-mascarpone

NASZE PROPOZYCJE NA SPECJALNE OKAZJE

Jeśli szykuje Ci się wesele, chrzest, komunia i chciałbyś swoich gości poczęstować czymś wyjątkowym, to zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi propozycjami. Na zamówienie przygotujemy dla Ciebie: TORTY, MONOPORCJE, PRALINY

W jaki sposób możesz złożyć zamówienie na makaroniki i inne słodkie wypieki?

Zamówienie możesz złożyć osobiście w każdym z naszych sklepów firmowych oraz w siedzibie firmy.
Osoba przyjmująca zamówienie poprosi Cię o podanie dokładnie opisu lub zdjęcie tortu oraz o wpłatę zaliczki ok. 50 zł.
Jeśli złożysz zamówienie poprzez wysłanie do nas maila lub wiadomości z portali społecznościowych, to warunkiem przyjęcia do realizacja tak złożonego zamówienia jest wpłacenia zaliczki w ustalonej kwocie.

 

Dlaczego pobieramy zaliczkę?

Każdy z tortów na zamówienie jest robiony zgodnie z życzeniem Klienta. Oznacza to, że jest: jedyny, niepowtarzalny i wyjątkowy, zrobiony z myślą o konkretnej osobie, nie powinien go otrzymać ktoś inny.
Zdarzały nam się przypadki, że Klienci zapominali odebrać zamówionych u nas tortów. Od momentu wprowadzenia zasady o obowiązkowej zaliczce, takie sytuacje przestały mieć miejsce.

Bądźmy w kontakcie